Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze balsamy do ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-03, 11:59   #225
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Najlepsze balsamy do ciała

No tak , wszystko ok , oliwka to oliwka i jest świetna. Tylko że uważam że najlepszy jest balsam taki , który dobrze nawilża ale i błyskawicznie się wchłania bo rano nie ma czasu na czekanie wiec kąpiel , balsam i od razu zakładam ciuchy , mi sie sprawdził w tej sytuacji najlepiej Dove. Wczoraj sprawiłam sobie Masło Awokado , jest świetne ale nie na rano tylko na noc , bo jak rano sie obudziłam to czułam je dalej na sobie, a w dzień byłoby to nie przyjemne. Wiec na noc masełko awokado a na dzień dove. I tak narazie uważam będe robiła dopóki nie wylecze swoich suchych nóg i rąk. A jeszcze czasem na noc stosuje Dax Cosmetics Serum na rozstępy bo uwielbiam jego działanie , szczególnie jak jest mi gorąco. Nasmaruje się nim poczekam z 5 minut i czuje mrowienie zimna na całym ciele. Świetne działanie , a po tygodniu stosowania moja skóra jest dużo bardziej napięta

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Maniurrra Pokaż wiadomość
Uwielbiam zapachowe balsamy. Bielenda - Pożegnanie z Afryką, chyba póki co najbardziej oryginalny i niesamowicie orientalny zapach
A jakiś dobrze ujędrniający możecie polecić?

Kurcze, nie zauważyłam Twojego wpisu. Właśnie tak jak wyżej pisałam do ujędrnienia polecam Dax Cosmetics Perfecta Extra Slim Serum do szybkiej redukcji rozstępów. No powiedzmy tak , nie wierze że rozstępów można sie pozbyć (takich już w stadium zaawansowanym) wieć uważam że serum co do rozstępów nie działa ale ujędrnienie jest świetne , zużyłam chyba ( w tamtym roku) z 5 opakowań i byłam bardzo zadowolona efektami. Tylko nie każdemu może odpowiadać zapach bo jest mocno miętowy , taki az prawie łzawiący jak sie mocniej powącha ale to tylko chwila, później na skórze zostaja taka odświeżająca mgiełka. Czasem działanie jest ogromne i po wklepaniu w siebie serum-balsamu musze zanużyć sie pod koc i przeczekać zimno. Ale jest świetne , bardzo polecam , szczególnie na mnie zrobił ogromne wrażenie i dla mnie jest totalnym KWC do ujędrniania. (kiedyś czytałam też że jest coś podobnego tylko rozgrzewające ale nie próbowałam bo bardziej chyba wole zimno) :brzyda l: sie rozpisałam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując