Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-09, 19:49   #1419
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Jestem już po testach bio henny Orientany

Moja opinia o produkcie jest następująca: henna jest naprawdę wysokiej jakości, drobno zmielona, pięknie się utlenia, 2 h na włosach wystarczyły do uzyskania pięknego koloru.
Sam kolor - bardzo intensywny, głęboki, nasycony i bardziej niż w przypadku henny z Pola czerwony (choć w moim przypadku i tak dalej rudy), trochę ciemniejszy.
Na jedno hennowanie zużyłam połowę puszki i już się cieszę, że starczy mi jeszcze na jeden raz
Minusy? Cena. Za wysoka, hennę z Pola w regularnej cenie można kupić dwukrotnie taniej.
Ale z drugiej strony, gdybym nie miała sporych zapasów henny z Pola właśnie, zainwestowałabym w Orientanę

Moja fotka, w tym samym miejscu, w pełnym słońcu, o tej samej godzinie. Zdjęcie nie obejmuje jaśniejszych, farbowanych wcześniej chemicznie partii włosów.
Pięknie Ci to wyszło Ten kolor to taki mój ideał, ale jeśli az tak drogo to nie wyobrażam sobie zmieniać henny z Pola na tę.

Jak zwykle ślinie sie do blasku, masz tak zdrowe włosy, że aż dają po oczach

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Z natury włosy mam właśnie mega grube i twarde,wszyscy zawsze mówili mi,że są jak od lalki,albo jak ogon konia Generalnie to moje włosy sprzed rozjaśniania były naprawdę boskie,typowe niskopory,proste,trudne do zmoczenia,lejące się,kochały olej kokosowy i Vatikę.Mogłam stosować tylko olej,zwykły szampon i jakąkolwiek odżywkę,a wyglądały super.

Odrost,który rozjaśniałam dwukrotnie 2,5 tygodnia temu(zanim podjęłam decyzję o czerwonych włosach),jest bardzo ładny,błyszczący,gładki,n ie puszy się wcale.Myślę,że to może być zasługa picia pokrzywy i łykania skrzypu,bo stosuję to regularnie gdzieś od końca lipca.

Co 5 mycie traktuję włosy szamponem z SLS-tym Isana z mocznikiem.Używam wielu silikonów,także co jakiś czas muszę je zmyć.Całe szczęście,moja skóra głowy jest bardzo niewymagająca,nie przetłuszcza się ani trochę i nie jest wrażliwa

W takim razie za 3 mycia,zamiast Biovaxu nałożę sobie Botox Kallosa.Moje włosy wyjątkowo kochają tą maskę.Jak wykończę obecnego Biovaxa,to dopiero wtedy kupię tego z aloesem
W takim razie jest szansa, że Twoje włosy będą o wiele lepiej znosiły rozjaśnianie niż moje.

Myślę, że póki co, całkiem składnie ułożyłaś calą pielęgnację więc trzymaj sie jej i obserwuj włosy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora