Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-06, 20:44   #1835
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
KLIK. Na stronie Biovaxa jej w ogóle jeszcze nie ma.
W katowickim Hebe zostały po tej serii prawie puste półki, były tylko zestawy świąteczne, a ja nie przepadam za zestawami, z reguły zawsze są tak zrobione, że interesuje mnie tylko jeden produkt.
Właśnie wiem,ja też kupuję w Hebe w Galerii Katowickiej,już jak kupowałam maskę to wzięłam ostatnią.Jak wykończę mojego Kallosa Blueberry,to kupię tą odżywkę bo wydaje się być fajna.Lubię Twoje recenzje na KWC bo zawsze analizujesz skład i już wiem,co i jak w danym produkcie

Ja zakupiłam wczoraj dwie butelki Jantaru i podchodzę do niego drugi raz.Za pierwszym bardzo zraziłam się jego wydajnością,mam okropnie gęste włosy i bardzo ciężko mi jest pokryć dokładnie skórę głowy,nie wylewając na nią 1/4 butelki.Tym razem jednak wylewam Jantar na spodeczek i maczając palce,wmasowuję go w skalp.Najbardziej mi zależy,żeby odrósł mi wykruszony wierzch włosów i przód,który nie chce rosnąć,dlatego na tych punktach najmocniej się skupiam.Niestety nie potrafię sobie jakoś poradzić z tyłem głowy.Chyba kupię jutro strzykawkę i spróbuję tego sposobu Właśnie przed chwilką go wtarłam i zrobiłam masaż TT-czuję teraz wyraźne mrowienie na całym skalpie.To chyba dobry znak?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora