Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-10, 10:12   #1583
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez dama_z_szynszylem Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Jestem tu nowa, ale od pewnego czasu regularnie was podczytuję i podbieram promocje
Mam dzięki wam próbeczkę YSL Black Opium, zamówienie z Locci i Tołpy i jak ktoś tu już słusznie zauważył, coraz mniej na koncie
Witamy fajnie że jest nas coraz więcej

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Zna się któraś z Was na analizowaniu wyników badań, krwi moczu i hormonów. Przepraszam za offtop ale ostatnio tragicznie się czuje wyniki według mnie ok ale nie mam czasu znowu iść umawiać się do lekarza przez studia dzienne
oj kiepsko że masz zły okres na wynikach się nie znam, ale w necie jest mnóstwo stron gdzie możesz poczytać jaka jest norma do czego i czy się w niej mieścisz

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja zaraz muszę wyjść i pewnie z 4-5 h mnie nie będzie, jak będzie box to zostawcie mi jednego a i nie piszcie za dużo, bo potem ciężko mi nadrobić

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Oto cała ja po pracy

ja zawsze mam tak samo po wyjściu z pracy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora