Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Greeny Session
Wątek: Greeny Session
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 22:17   #8
northwestpassage
Zadomowienie
 
Avatar northwestpassage
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 525
Dot.: Greeny Session

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
I znów swietnie dobrane kolorki, bardzo mi się podoba Podobnie jak wykonanie. Wreszcie jakieś żywsze barwy!
Tylko jakoś nie potrafię się otworzyć na eksperyment, bo kojarzy mi się z topielcem
dziękuję a ten topielec to też mi przyszedł na myśl kiedy patrzyłam ale dodałam - co mi tam

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
ale piękne kolory bardzo mi się podoba
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Witaj.Makijaż interesujący,ale ja zauważyłam różnicę w nałożeniu cieni,na prawym oczku masz więcej zielonego noi jest go więcej ku wewnętrznemu kącikowi,chyba,że u mnie to tak wygląda,kreseczka nierówna ale dopiero się uczysz więc przymykam oko
dziękuję Ci za uwage faktycznie, powiem Ci że jakoś nie wiem czy mi źle światło pada, czy co jest ale jedno oko widzę w lusterku inaczej a drugie inaczej czy jakie one krzywe czy co nie wiem to samo na zdjęciach, jedno - lewe mi się jakoś lepiej fotografuje a z prawym to zawsze kłopot, może kiedyś zapanuję nad tym

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
kocham zieleń na oczach bardzo ładnie wszystko

znam to uczucie przekonać się do "kreski"
dziękuję i popieram kreskomaniaczki! już ze mnie też taka rośnie

Cytat:
Napisane przez agula987 Pokaż wiadomość
bardzo mi sie podobaja tak zestawione kolorki slicznie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
spróbuj henny

trochę nierówności (brąz na jednym oku w większej ilości wystapił), fajne kolorki, acz pamiętam oryginał
dzieki cay'u za uwagę na henne jeszcze czekam, aż mi brwi odrosną i od razu pójdę z nimi i rzęskami do kosmetyczki bo sama to jakoś się boję

ps. jaki oryginał misz na mysli? bo jeśli chodzi o to że może ktoś zrobił podobny make up to ja na pewno nie powieliłam go, dziś po prostu przyszło mi to zestawienie do głowy i jest nie ukradzione
__________________
Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury, którymi daje nam ona poznać, jak bardzo nas kocha.
Johann Wolfgang Goethe (1749-1832)


northwestpassage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując