Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-25, 22:12   #2391
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Skoro juz mnie wszystkie ( ) na naszej-klasie znalazly to moze jakis maly trojmiejski zlot mineralowy czy cos?
nie wszystkie
a moze tak zlot w Dublinie..? Piknik w parku z taka iloscia zieleni ze nie na darmo nazywaja ja Szmaragdowa Wyspa..
no i oczywiscie bedzie padac ale mozna sie przyzwyczaic..

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O jaaa Właśnie obejrzałam Jak Ty cudnie malujesz I powtarzam: piękna kobieta z Ciebie
Dziekuje jeszcze raz a wiesz ileeeeeee mam kompleksow.. musze z tego wyrosnac wreszcie, jak Belucci

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Eee tam, zwykle jak się tam nie szpera intensywnie to się nie trafia na takie rzeczy (ale to zależy od tego jakich masz znajomych ) ewentualnie przypadkiem czasem na coś się trafi (na stronie głównej pokazują się ostatnio dodane fotki ludzi ogólnie zarejestrowanych na nk), mi się zdarzyło tylko 2 razy na perełki trafić
mnie najbardziej przeraza ten.. hmm.. nazwijmy to trend() fikcyjnych kont malutkich dzieci poszukujacych rodzicow itp.. i fikcyjne konta"gwiazd"( cudzyslow zamierzony).. laczacych sie w pary..
slabo mi..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora