Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-05, 11:59   #4323
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
przyłączam się do pytania

ja postanowiłam zając się przyspieszaniem porostu, stosuje jak narazie szampon Dermena, potem wcieram ampułki Radical, biore belisse i pije skrzypokrzywe. Jak skoncze tą belisse to się przestawiam na Vitapil bo wg mnie lepiej działa(oczywiscie efekty po ok 1,5-2 opakowania). Mam też siemie lniane do picia ale się jeszcze nie przemogłam
Agatau, jak picie pokrzywy Ci się nie uśmiecha to może łykaj tabletki z pokrzywą(widziałam w aptece)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597&page=99 tu jest wątek o sposobach na przyspieszenie, muszę znaleźć trochę czasu i przez niego przebrnąć, to może się dowiem o czymś nowym, ale z 2 str żeby nie przesadzic

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



hmm..zamierzasz je rozjaśniać tak na dłuższą mete czy tylko chwilowa blondowa fanaberia? bo te zdjęcia tyłu Twoich włosków, delikatnie powiem-nie jest dobrze!
Zgadzam się w 100% z koleżanką.Tez chciałam Ci na to zwrócić uwagę.Nie obraz się na nas.To tylko dla Twojego dobra.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora