Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-08, 14:54   #3019
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
No ja jak chodziłam 2 lata temu na pazurki to jeszcze sie z tym spotkałam, potem miałam cały czas swoje, bo są ładne i twarde także idzie zrobić z nich jak tipsy, obiecałam że kiedyś wkleję zdjecia swoich naturalnych ale zawsze o tym zapominam
A teraz od czerwca chodziłam właśnie do tego gabinetu co pisałam, 1,5 miesiąca miałam przerwy ale 15.12 idę znów
A możesz sie pochwalić swoja paletką i pędzelkami też sobie kiedyś kupiłam paletkę, ale do pracy zazwyczaj nie mam czasu żeby się malować więc tylko na szybko nakładam jeden cień, rzęsy i kreska i idę ale w weekend albo na jakieś wyjścia lubię się czasem pobawić trochę dłużej, kiedyś chorowałam na paletę z sephory ale jakoś nigdy się jej nie dorobiłam
Chętnie bym wam pokazała mój zestaw no i chciałam Wam jeszcze pokazać jaki odrost mega wychodowalam ale zapomniałam aparat naładować i teraz nie mam czym zrobić foto.Z tel.nie umiem zgrywać na komputer i takim sposobem muszę przełożyć te foty a kiedy indziej.
Kurcze zawsze tak jest jak mam wolne to co innego mi staje na drodze.W zeszłym tyg.wizaż nam padł.Zawsze wtedy jak mam wolne coś mi się przydarza.
A w ogóle dziewczyny jestem chora i od trzech dni biorę gripeks ale nie widzę poprawy.Chyba muszę się wziasc za aspirynę.Jestem taka bez sił.Chyba zima dala mi się już we znaki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora