Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje problemy i pytania zwiazane z cera
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-16, 15:32   #31
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Moje problemy i pytania zwiazane z cera

Cytat:
inely 3 tygodnie odkad kupilam benzacne (5%) i zaczelam go stosowac.
Jakiejs duzej poprawy nie widac. Te mniejsze grudki na brodzie zniknely, tych na czole tez jest mniej, i co teraz? Kupic benzacne - 10%? czy acne derm? Skora na czole i brodzie jest przesuszona, luszczy sie. Jak raz posmarowalam tym preparatem policzki, to mocno ciągnęło i troche szczypało, skora byla zaczerwieniona, złuszczyła sie, wiec juz wiecej nie zastosowalam na policzkach a mialam nadzieje ze zmniejszy mi troche pory. Nie wiem, czy przez ten preparat, ale na brodzie zrobily mi sie krosty, bola one, nie mozna ich nawet wycisnac Po tygodniu schodza. Juz kiedys tak mialam, wiec nie jestem pewna czy to jest zwiazane z tym preparatem. Ktore z witamin korzystnie wpływaja na cere? Moze to pomoze?
A moze isc do kosmetyczki na mikrodermembrazje? Czy to by pomoglo? Wystarczyla by 1 taka wizyta czy cala seria? Ile to moze mniej wiecej kosztowac? Bardzo prosze o rade
jesli skora jest przesuszona nawilz ja i zmniejsz czestotliwosc do nawilzania masz cos? czego uzywasz? tak przez ten preparat , mozliwa jest taka reakcja .

suiplementowac jak najbardziej sie mozesz witaminy a , b6, e sole cynku, b 2 , pp jelsi nei masz naczynek rozszerzonych, mozesz zmienic na acne derm - kwas azelainowy. ale przy duzych "cystach" proponuje do demra po cos skuteczniejszego, chociaz a d pomaga tez sam z siebie , oczywsice sa osoby ktore nie toleruja go
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując