Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-03, 18:03   #4367
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Załóżcie fanclub!
Bedę czołowym fanem
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ooooo widzisz... w EF dostanę stacjonarnie czy lepiej przez allegro kupować... a myślałam nad odżywką ostatnio..

A on tez ma właściwości wysuszajce? Bo nie doczytałam akurat tego..
Ja wolę osobiście. Zawsze- ze względu na koszty przesyłki. Albo na obiór własny.

No właśnie nie! Młoda wreszcie nie narzeka na łuszczenie!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
próbowałam i nic chyba, że źle patrzę w panelu..

:
Napisz do Administratora. Mi kiedyś super pomogli przy odzyskaniu konta. Przez jakiś błąd, zablokowało mi się to konto i nagle nie wiem czemu wrzucilo mnie w konto powiązane z moim nazwiskiem.... Nie wiem na prawde jak to się stało. Na początku olałam i pisałam tak, ale zaczęl;o mnie draznić ... I pomogli super

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok paznokciowe wspomnienia... bo jak pisałam teraz mam na zero... moje zero co prawda czyli 1mm za opuszek

chronologicznie:
zdj 1 czarny Joko + GR 166
zdj 2 fioletowy Virtual z Biedronki + mgieła Wibo 142 (końcówki starłam mega już na drugi dzień mimo inm )
zdj 3 OPI Did you 'ear about van gogh + GR 166 (kocham ten kolor, Pilar - dziękuję Ci bo to dzięki Tobie go kupiłam )
Czarny?? To jak zieleń wygląda. Super

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Tobie się Prezes śnił, a co mi się ostatnio śniło..
śniło mi się, że budzę się w szpitalu, otwieram oczy, nade mną stoi House i mi się przedstawia, mówi, że jestem ciekawym przypadkiem medycznym ja taka w szoku, no nic, leżę. i on od razu zaczął ze mną gadać, żartować i w ogóle. i w pewnym momencie ja do niego mówię 'House, wiesz, że przychodzą do mnie wampiry?' ten na mnie z miną 'WTF, gorzej Ci?' i od razu doskoczył do tych wszystkich maszyn i sprawdza odrwraca się w stronę okna, a tam sobie wisi do góry nogami nietoperz i w jednej sekundzie PUFF, nietoperek przemienił się w mega przystojnego wampira, który szczerzył do mnie kły a House uciekał tak szybko, że prawie się zabił o swoją laskę

ja mogę co chwilę capać

Co ty bierzesz

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Apropos, dziewczyny od Lubu Heels, co myślicie o tym: http://1.bp.blogspot.com/-0iQL0V6Igt...httopcoat3.jpg ?
To nadal nie to.... To wygląda jak brokat.....
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Sniegowa to ja jeszcze udam się do ciebie po poradę w sprawie tych Yankee Candle, jakie wzięłaś zapachy, jak wrażenia... zanim to odnajdę w tym spamie - umrę! Nie da się ich w żaden sposób powąchać na miejscu nie? Nie ma jakiś kółeczek pachnących na opakowaniach jak w air wickach?
Do tego kupowałaś jakiś specjalny podgrzewacz? Tzn to całe ustrojstwo, jakkolwiek to się zwie..
Można spokojnie powąchać. Choć łatwe to nie było, ponieważ sklep baaaardzo mocno pachniał- można znaleźć odpowiedniki wosków w świecach i wtedy wąchać.
Ja jestem dziwna, bo najbardziej lubię świeczki waniliowe. I tego szukam. Wanilia satynowa pachnie dla mnie zbyt sandałowo- Misia kocha ten zapach.
Ciasteczka waniliowe były fajne.

Najbardziej zaskoczył nas zapach Dziecięcy sen, czy jakoś tak....
Każda z nas odebrała go inaczej, ale pozytywnie. Misia- kadzidło, trawa i melon (dobrze pamiętam?) a ja....zapach skojarzył mi się ze schodzonymi skórzanymi sandałami..... wiem śmiesznie, ale to jest pozytywny zapach... słońca, spokoju, fizycznego zmęczenia po łażeniu po lesie.....


Nie mam kominka, misia też nie Radziłyśmy sobie chałupniczo. Warto pamiętać, by nie nagrzewać całego wosku na raz

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ok kupię zapas od razu to są te tak?

(...)
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ten usuwacz do skórek to na stronie EF taki znalazłam... ale miał być z niebieskimi napisami..
To te zmywacze. Usuwacz masz na fotce


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Przeczytałam - Fajnie, że wciągasz..
:
Hahahaha

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
W marcu malujemy pazurki dlaaa...



AMELKI!

Chciałabym Ci bardzo podziękować za paznokcie i życzenia. Ruda napisała 'Trelle się rozbeczy' i miała rację. Czułam się zaszczycona tym, że specjalnie dla mnie pobawiłaś się pierwszy raz pędzelkami i zrobiłaś to tak starannie. Opis do zdjęcia sprawił, że poczułam ścisk w gardle.
Dziękuję!



Przepraszam, że podjęcie decyzji zajęło mi tyle czasu. Taki ze mnie ostatnio człowiek mało rozgarnięty, że aż strach..
Wiedziałam! Jak zobaczyłam jej mani, to wiedziałam że wygra. Zasłużenie w 100%

Gratuluję Amelciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF7420.jpg (81,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora