Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 11:24   #1344
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Zdradź sekret jak to zrobić?
Mnie cukru nie wolno a nie umiem się oprzeć. Stewia mi nie pasuje. Zawsze ją wyczuwam. Jedynie ksylitol zostaje. Muszę mieć słodkie. To uzależnienie.
Ja słodzić oduczyłam się chyba jeszcze w liceum, stopniowo ograniczałam cukier z 2 łyżeczek, do 1, do 0,5 a później w ogóle.
Nie smakowała mi tylko herbata niesłodka, więc przestałam ją pić A później zasmakowałam w pysznych herbatach z five o'clock, których nawet nie przyszłoby mi do głowy posłodzić, bo są tak smakowite
Później zaczęłam ostro ćwiczyć Ewę, bo wcześniej tylko biegałam. Aż pewnego dnia doszłam do wniosku, że jem słodycze i ćwiczę i jest ok, ale kiedy nie uda mi się poćwiczyć mam gigantyczne wyrzuty sumienia i myśli, że będę gruba. I to tak mnie zmotywowało do odstawienia słodyczy, teraz dla mnie cukierek jest raczej nie do pomyślenia, ale czasem się skuszę.
I tak wzięłam się za zdrowsze jedzenie. A choroba mamy była dodatkowym impulsem, żeby przycisnąć jeszcze bardziej
Także nie było to takie drastyczne, zaczęłam stopniowo
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora