Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-18, 15:00   #11
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: nieudane wyjście z cienia.mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
a co do wykonania zdjęc to główny problem w tym,iż nie umiem samej sobie zrobic zdjęcia,które będzie ładnie i wyraznie wyglądało na tyle,że będzie widoczny makijażjeszcze raz dziękuję za uwagi i pozdrawiam
Przyjrzałam się Twoim zdjęciom. Są nieostre i do tego "ruszone". Można temu zaradzic. Żeby zdjęcia nie były "ruszone" musisz oprzec o coś rękę, albo postawic aparat, np na stoliku, lub robic zdjęcie na "pół wydechu", wtedy ręka najmniej się trzęsie. A co do ostrości sprawa jest bardziej skomplikowana... wydaje mi się, ze trzymasz aparat zbyt blisko twarzy. Wyprostuj rękę, albo delikatnie ją zegnij w łokciu, z takiej odległości powinnaś robić zdjęcie, chyba, że używasz opcji makro, ale to już inna bajka. Lepiej jest zrobić zdjęcie całej twarzy, a potem wyciąć z niego (przy pomocy jakiegoś programu), np oczy.

A żeby zrobić sobie ładne zdjęcie, musisz kombinować. Każda twarz wychodzi na zdjęciach inaczej. Rób sobie zdjęcia z różnych stron, przód, profil, itd. Wtedy ocenisz sama na których zdjęciach wyszłaś najładniej i jak powinnaś robić sobie zdjęcia.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując