Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 11:52   #702
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mój problem wagry

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Daisyxx - tą maseczkę w saszetkach kupujesz? Dzisiaj kupiłam dwie,ale była też w tubce - to ta sama? Troszkę zmieniona nazwa - na saszetce "antybakteryjna", a na tubce "antytrądzikowa". To to samo jest?
tak tak to samo
jak nałożysz to napisz czy sa jakieś efekty
i trzymaj tyle ile jest napisane na saszetce bo ja trzymałam az do wyschniecia (zreszta do teraz tak robie) i podrażniło mi skóre ,dodam jeszze próbowałam ja zdejmoiwać miekkim papierem toaletowym ale ,ostatecznie zdecydowałam sie na zmywanie woda choc mozna sie nieźle nameczyć ,dobrze ,że chociasz działa

teraz poszukuje czegoś by zamaskować moje zaczerwieniania na twarzy ,myślałam o jakiejś maseczce matujacej bo ta która Ci poleciłam zbyt dobrze nie matuje przynajmniej u mnie ,słyszałam o maseczkach z nowej Serii derminiki Lets dance czy cos takiego ,może któraś z was ja miała bo na KWC sa wszystkie opucztej której oczywiscie szukam. Mam cere mieszana ale, nie chce uzywać fluidów i podkładów bo po pierwsze nie chce mi sie go nakładać rano ,po drug tak dretwo sie czuje z maska na twarzy i nie komfortowo.
Słyszałam jeszcze o korektorach ale, jak zobaczyłam ceny niektórych z nich to..wybaczcie:brzyda l:
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując