Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-21, 21:31   #236
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Parę dni mnie nie było, a tu tyle postów

Spieszę donieść, że u mnie z cerą lepiej
Wystarczyło, że nie kremuję się kiedy jestem w domu i swoich kremików używam tylko wtedy, kiedy wychodzę na dwór
Poza tym częściej niż dotychczas w ciągu dnia oczyszczam twarz tonikiem, bądź wodą różaną, a potem jeszcze idzie na to woda z ekstraktem z zielonej herbaty.
Poza tym najpierw ograniczyłam stosowanie podkładu, a potem nawet zmusiłam się do odstawienia go całkowicie. Wytrzymałam i jest naprawdę dobrze.
Teraz podkład, jeśli już, idzie na twarz w ilościach śladowych, np. na jakiś nagły wykwit.
Nie wiedziałam, że taka mała zmiana może tak wiele zmienić
Cera jest czystsza, delikatniejsza, miękka, mniej się przetłuszcza i ma ładniejszy koloryt.
Fakt, stare przebarwienia są, a jakże, ale jeśli wychodzę do ludzi mając na twarzy tylko puder sypki, to jak dla mnie jest super
Ciekawe jak długo potrwa ten miły stan... oby jak najdłużej
Super, to dobra wiadomosc Oby oby jak najdluzej
U mnie z kolei wysyp po Differinie, juz myslalam, ze najgorsze za mna... To sie dzisiaj obudzialam, patrze do lusterka a tu nowi lokatorzy hehe... nie wiem, chyba trzeba sie zaczac smiac bo placz i tak nie pomoze
Od siebie dodam, ze nie moge sie zdecydowac ktore podklady mi bardziej szkodza - te tradycyjne (wcale nie zauwazam zapachanych porow) czy mineraly?

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Witajcie

Pozwolicie, że dołączę do wątku? po doświadczeniach z włosowym zauważyłam, że takie codzienne pogawędki i wzajemne spowiadanie się bardzo mnie motywuje do działania.

Od zawsze mam problemy z cerą. Przebarwienia, wągry, stany zapalne... Polepszyło się gdy zaczęłam brać tabletki anty, cera była nie do poznania. Niestety, rok temu musiałam odstawić i od tamtej pory jest gorzej. Co prawda trądzik zupełnie się zmienił - teraz jest to raczej podskórna 'kaszka', a stany zapalne wyskakują tylko na policzkach w kierunku brody > stricte hormonalne, ale nie wygląda to dobrze.
Rano myję delikatnym żelem kuracja lipidowa Ziai, przemywam wodą termalną Avene, nakładam krem Siarkowa Moc. Na wieczór robię OCM z oliwką BD fur Mama i rycynowym, ewentualnie jakiś silniejszy żel, kiedy potrzebuję, punktowo maść cynkowa. Od wczoraj próbuję z octem jabłkowym

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do grona!
Witamy
Mnie strasznie kusi ten ocet ale chyba daruje sobie przy diff. Rok temu mazialam sie nim i byly dosc fajne efekty ale TZ stanowczo protestowal
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora