Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-06, 06:35   #29
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Cytat:
Napisane przez andzia52 Pokaż wiadomość
Nwiązując do wypowiedzi ABSTY.Po raz pierwszy spotkałam sie na forum z takim podejsciem do sprawy.Jesteś typowym snobem.Co szkodziłoby podać jednodniowy jadłospis ,który przybliżyłby zasady tej diety wszystkim osobom zainteresowanym tematem .Osoby pragnące zrzucić kg są zewsząd bombardowane nowym dietami,środkami odchudzającymi przez instytucje bądź osoby żerujące na ich nieszczęściu.Z dystansem podchodzą już do takich nowośći i kolejnych diet.Dlaczego na tym forum nikt nikomu nie pomaga................... ......
Szok......[COLOR="Silver"]
Dla Ciebie mogę być i diabołkiem z rogami, nie interesuje mnie Twoja opinia.

Ja przez prawie 2 lata próbowałam wszystkiego, nowych diet, wspomagaczy, czy nawet portali odchudzających. Też z dystansem podeszłam do tej diety, ale kto nie ryzykuje, ten nie ma, takie jest życie. Skoro już widziałaś opinię, że dieta jest skuteczna i chcesz ją mieć, to myślę, że nie masz już takiego "dystansu" do niej. Nie masz kasy na dietę? A kto Ci powiedział, że ja miałam? Dziwne jest Twoje podejście do tematu, więcej nie mam zamiaru Ci odpowiadać.


Na tym forum wielu ludzi sobie pomaga, ale nie łamiąc regulaminu.


No a jak tam inne dziewczyny? Wszyscy od 15.05?
U mnie dziś 3 dzień.
absta jest offline Zgłoś do moderatora