Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-26, 15:45   #4555
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Ja się w koncu chyba zdecyduje na izotek co ma byc to bedzie. Może akurat będę należeć do tej szczesliwej grupy osób, ktore nie zaliczyly nawrotu.
Za bardzo sie przejmuje tradzikiem przez co trace najlepsze lata życia dlatego mam zamiar zaryzykwac chociaż tak się strasznie boje tej calej kuraccji.

I mam zamiar zacząć brać wierzbownice w tabletkach. Jestem ciekawa czy chociaż na przetluszczanie wlosow podziała byle by mnie po niej nie wysypalo
Stosowałam Izotek jakieś 6 lat temu, pomógł ale na krótko po paru miesiącach wróciło przetłuszczanie skóry a trądzik po ok 2 latach, fakt że nie taki nasilony jak przed kuracją. Ostatnio dermatolog proponowała mi drugą kurację, ale się nie zgodziłam, więc przepisała mi ten Acnatac z komentarzem że pewnie i tak to nic nie da w sumie nie mam jakiegoś nasilonego trądziku, ale mam dużą skłonność do blizn i przebarwień, po 12 latach mam całe policzki w dziurach i czerwono-sinych kropkach, które wyglądają jak pryszcze chciałabym iść na laser, ale to chyba nie ma sensu dopóki się nie wyleczę
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora