Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-15, 14:45   #825
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 193
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
A jaką dekoloryzację Ci robi fryzjerka? Na rozjaśniaczu, czyli wali ci cały rozjaśniacz na włosy (uff), z rozjaśniaczem jako kąpiel (to już delikatniejsze), czy na profesjonalnych dekoloryzatorach na bazie siarki? Te z siarką nie niszczą tak jak rozjaśniacz. Tylko czasem włosy ciemnieją po tym jak źle się wymyje włosy po tym zabiegu.
Ja ocet walę po każdej koloryzacji z czego farba dłużej się trzyma. Możesz to też robić profilaktycznie np raz w tygodniu i wtedy włosy sie błyszczą, łuski są zamknięte i w ogóle włosy super.
Ja znowu walę tak z 50ml albo więcej jak do połowy kubeczka i dolewam zimnej wody do pełna. Myję włosy, maska lub odżywka, płuczę i na końcu polewam włosy tym kubeczkiem. Jak wyschną to nic nie śmierdzi
Każda moja fota po farbowaniu jest po masce zakwaszającej i occie
No właśnie nie wiem, ja głupia, spytałam o to w trzech kolejnych salonach, a w czwartym już zapomniałam :/ a zapisałam się właśnie do niego. Nie wiem, gdzie na chwilę zgubiłam mózg. Mówiła tylko, że zdejmie mi kolor najpierw z tych na maxa czarnych, bo jakieś 5cm od głowy już nie mam czerni tylko ciemny brąz, a potem z reszty. Nie mam pojęcia, czym robi;/ w dwóch pierwszych robiła rozjaśniaczem, w trzecim jakąś pastą, a w czwartym nie wiem... mówiła coś, że będzie myć ok 40 minut pewnie.

Siostra była dziś w sklepie z kosmetykami fryzjerskimi pytać o coś nawilżającego i babka powiedziała, że najgłębiej nawilżają maski (chyba maski) z firmy pro-line i RR. Znacie je może?

Edytowane przez anusiazg
Czas edycji: 2013-04-15 o 15:27
anusiazg jest offline Zgłoś do moderatora