Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki lutowo-marcowe 06
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-19, 13:05   #3
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 06

Joasiaa nie jestes sama. Własnie sie z TZ pokłocilam. i to przez telefon. wczoraj siadlam wieczorem do kompa i nie dzialal dzwiek. kiedy mu o tym powiedzialam on od razu na mnie z paszcza ze wiecej nie dotkne sie do komputera bo on nie ma 220 zł na nowa plyte. i dalej na mnie najezdzal. nie dosc ze sie okazalo ze nic sie nie stalo to jeszcze haslo zalozyl i dalej sie darl. Wiktoria spi a jego to nie rusza. dzisiaj chcialam cos sprawdzic na necie i dzwonie po haslo a on do mnie ze jak ladnie go poprosze to moze dostane. powiedzialam zeby sie wypchal i laski nie chce,. potem on dzwoni i mowi mi ze on ma dosc, ze ktos mnie chyba przeciwstawia, itd. nie pomysli ze ja sie czuje zmeczona. on sobie chodzi gdzie chce i tak na prawde nie wiem gdzie dokladnie jest. nie chodzii o to ze go o zdrade podejrzewam. szczerze w to watpie. ale kiedy Wiki ma zly dzien to ja sie z tym mecze. on wraca kiedy tak na prawde Wiki przygotowuje sie do kapieli, potem jest juz odprezona albo juz spi. jak to pisze to az sie wyc mi chce i mam lzy w oczach.
ide. przytule Wikusie to zrobi mi sie troche cieplej na serduchu.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora