Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 13:52   #3609
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
a co z rudymi? myślałam, że chcesz rudy... Pytałaś chyba nawet w wątku dla rudzielców co robić... Jak dobrze pamiętam, to pytałaś czy można rozjaśnić włosy farbowane henną? ja w sumie też bym chciała wiedzieć. co można, a czego nie można po hennie? Czy ktoś może tak w skrócie napisać? Zrobiłam sobie ostatnio Khadi amla z jatrophą plus kurkuma. No i teraz się dopiero zastanawiam co mi teraz wolno, a czego z pewnością nie wolno robić z włosami po hennie...
Chciałam rudy, nawet położyłam Loreala 7.43 na lepetynkę i mam teraz efekt: włosy w dwóch kolorach . Odrosty się zafarbowały idealnie, ale tam gdzie była henna pozostał czerwony. No i teraz mam piękny gradient na głowie z którym nie wiem co zrobić. Albo dekoloryzuję końcówki, ale położę hennę na odrost i zrobię w kolorze końcówek. Trochę boję się, ze dokoloryzacja zniszy mi włosy. A henna na pewno je odzywi. Więc tak próbuję teraz wykombinowac co tu zrobić z tym czyms na głowie
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora