Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-13, 14:10   #3610
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - cz.II

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Chciałam rudy, nawet położyłam Loreala 7.43 na lepetynkę i mam teraz efekt: włosy w dwóch kolorach . Odrosty się zafarbowały idealnie, ale tam gdzie była henna pozostał czerwony. No i teraz mam piękny gradient na głowie z którym nie wiem co zrobić. Albo dekoloryzuję końcówki, ale położę hennę na odrost i zrobię w kolorze końcówek. Trochę boję się, ze dokoloryzacja zniszy mi włosy. A henna na pewno je odzywi. Więc tak próbuję teraz wykombinowac co tu zrobić z tym czyms na głowie
aha... jeśli chodzi o hennę, to zielona jestem w temacie, więc Ci nie poradzę:/ Może koleżanki jakimś cudem odpiszą... Szkoda, że nie zaczęłaś od pasemek... 2-3 serie i miałabyś już dużo jaśniejsze i mogłabyś położyć upragniony kolor... mam na myśli farbę. Ja zdecydowałam się na hennę, bo miałam już mocno zniszczone włosy i chciałam żeby trochę odżyły. Podziałało Dzisiaj już chyba umyję, bo okropnie śmierdzi, tzn.śmierdzi ta henna na moich włosach... Czy to normalne? Strasznie mnie drażni ten "zapach":/
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora