Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-03, 15:06   #776
kaivata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Witam i proszę o pomoc

1. Jak się opalasz -twarz na czerwono - brązowy kolor, reszta ciała od razu na brązowo. Odcień opalenizny jest szarawy, jakby przybrudzony, nigdy bardzo ciemny.


2. Kolor oczu - ciemnobrązowe z ciemnoszarą obwódką. Rzęsy ciemne, brwi czarne, ciemniejsze od włosów.


3. Piegi - nieliczne na nosie, mało widoczne.


4. Cera - Mam cerę naczynkową, wpada w róż. Latem jest to taki różowy brąz, zimą jest blada, ziemista, ale nie porcelanowa. Jest raczej w chłodnym odcieniu, ale ciężko mi to jednoznacznie określić. Bardzo szybko się rumienię.


5. Naturalny kolor włosów - średni w kierunku ciemnego brązu, zależy od pory roku. Latem złotawo brązowe przebłyski, zimą ciemniejszy, chłodniejszy brąz.


6. Kolor ust - średnio intensywny, fioletowo- różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze wyglądam właściwie we wszystkich ciemnych kolorach - bordo, ciemny brąz, butelkowa zieleń, ciemny fiolet, szary, granat, czarny. Dobrze wyglądam też w średnio intensywnych fioletach, szarościach, ceglanym pomarańczu, bardzo dobrze w przybrudzonym różu i czerwieni. Źle wyglądam w niebieskim (poza granatem). We wszelkich pastelach wyglądam na chorą, podobnie w ciepłych złotawych beżach.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czy może lepiej wygląda kremowy i bardzo ciemny szary albo bardzo ciemny brąz? Czysta czerń pasuje podobnie jak bardzo ciemny brąz - trudno mi określić w którym lepiej. Śnieżna biel ujdzie ale wydaje mi się, że lepiej mi w lekko złamanej bieli, ale ecruu już nie.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Jeśli tak, to jak jaskrawe? Ekstremalnie czy tak "w miarę"? Pasują te w miarę. Zbyt jaskrawe albo grają pierwsze skrzypce- są jakby przed twarzą, albo nieładnie wyostrzają rysy twarzy.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Jeśli tak to jak zgaszone? Bardzo łagodne i szarawe, czy tylko troszkę? W zbyt zgaszonych cera jest też zgaszona. Najlepiej chyba w kolorach intensywnych, które zostały lekko złamane szarością.


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Jak bardzo ciepłe, jak bardzo zimne? Co ze złotem i srebrem?
Trudno powiedzieć, chyba te najbardziej ciepłe i zimne odpadają. Noszę i złoto i srebro, ale raczej w wersji starego złota i srebra. Źle wyglądam w bardzo jasnym, prawie białym świecącym srebrze, podobnie ze złotem.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - dobrze mi w kontrastach, ale nie w tych najbardziej skrajnych, typu biały wzór na czarnym tle- nie jest najgorzej, ale twarz nieco ginie w tym zestawieniu.
__________________

Edytowane przez kaivata
Czas edycji: 2013-11-03 o 16:02
kaivata jest offline Zgłoś do moderatora