Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 16:12   #2611
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Na pewno Pharmaceris o niewiadomym PPD nie dorównuje w tej kwestii Antheliosowi.
Ja wolę ten pierwszy ze względów użytkowych, używając Antheliosa musiałabym latać co rusz do lusterka i zbierać go ze zmarszczek mimicznych, w których mi się osadzał. Coś za coś




Jakie PPD ma Uriage? Jakieś 4 lata miałam do czynienia z ich produktami, ale patrząc na skład np ich Hyseaca do mieszanej i tłustej to bieda raczej, filtry tylko 3 w tym parsol.




To pytanie pojawiało się wiele razy i chyba nikt nie udzielił na nie jednoznacznej odpowiedzi

Dziewczyny, jak to jest z dostępnością filtrów zimą? To moja pierwsza zima, kiedy rozważam filtrowanie, a na pewno mi nie wystarczy to, co mam. Jedna z pań w Hebe mówiła mi latem, jak szukałam tam filtra, że u nich filtry apteczne będą dostępne cały rok, ale nie wiem, czy tak rzeczywiście jest. Gdyby tak było, to chyba pozostałoby mi tylko Vichy Capital Soleil do wypróbowania, bo Antheliosy odpadają.
Pharmaceris jest swietny dla mojej mieszanej cery ale te piegi mnie zaskoczyły, atheliosa miałam próbke i było ok ...ale bede szukac próbek bo albo piegi albo bez piegów
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora