Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-23, 16:53   #1308
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, a dodalabys kochana odrobine tego biofermentu do przesylki dla mnie z baza? chetnie wysle Ci w zamian cale opakowanie frakcji sojowej, jesli chcesz.
Na bioferment dawno sie czaje, ale nie mam nic innego do zamowienia z mazidel i dlatego stawiam opor.
Gdzies juz chwalilam ale pochwale jeszcze raz olejek na blizny z BU. Same fajne oleje: tamanu, roza, rokitnik, kocanka. Geste olejowe serum ale o dziwo swietnie sie wchlania z HA nawet w proporcji 1:1.
Pranie jasne że dorzucę, muszę tylko poszukać jakiegoś pojemniczka, bo chyba jedyny jaki miałam wypełniłam już Lumenką. Od razu mówię, że dużo tego nie będzie, bo zamówiłam opakowanie 10g i dość mało tego było. Następnym razem na pewno zamówię większą pojemność.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ha, a jak ja pisałam, ze bioferment jest super, to mnie nikt nie sluchał
chociaż ma jedną wadę - jak nałożę go za dużo, to potrafi mi się zrolować Ale doszłam do jako takiej wprawy i już coraz rzadziej mi się to zdarza
Kasiu ale ja go wzięłam właśnie pamiętając Twoją pochlebną opinię o nim, więc słuchałam Cię bardzo uważnie.
Mi się tam on jeszcze nigdy nie zrolował, ale jak wspomniałam daję więcej oleju i tylko odrobinę biofermentu, więc to pewnie dlatego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora