Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapia koloreM
Wątek: Terapia koloreM
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-30, 22:39   #7
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Terapia koloreM

Cytat:
Napisane przez malo zmienna Pokaż wiadomość
super! chciałabym móc wykorzystać takie kolory i stworzyć takie cudo
dziękuję
kiedy zobaczymy Twoje prace?
Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Maliniak Ty byyyku Piękny makijaż Ooooo tak , tak Pięknie wyglądasz w tych kolorkach Moja Droga
makijaż nie do końca wyszedł, ale było przepiękne słoneczko i ładne zdjęcia wyszły kochany Canonek
Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Szalenie mi sie podoba! i szalenie tesknilam za Twoimi oczkami o buziaczkiem! Maliniak taaaa nieobecnosc tylko dodalu Ci uroku, aleeee prosze Cie wiecej tego nie rob, boooooo chyba juz nikt nie bedzie chcial wstawiac swoich makijazy, jak Ty tak bedziesz co i ruszzz wracac piekniejsza! kolory, roztarcia, rzesy,wlosy,usta, no bombaaa! jak ja Cie lubieeeeeeeeeeeeeeee
PUder z BU sluuuuuuzy! tzn na zdjeciach tak widze, a jak w rzeczywistosciczekam na recenzje-pamietaj
...włosy usta i opryszczka pod ustami hehehe ale już się goi
A włoski za sprawą wizażu zaczęłam czesać do góry
W sumie to wiele zmieniłam dzięki Wam. jestem odważniejsza

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Sylwuniu, na razie mogę powiedzieć, że puder jest grubszy, bardziej wyczuwalny niż Inglot, matuje tak sobie, dzisiaj było ciepło i zaczęłam się świecić troszkę...ale ma nie zapychać i łagodzić podrażnienia, zobaczymy z czasem
aaaaaa i strasznie pyli, aż się zakaszlałam, trzeba uważać przy aplikacji

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Cudowność moja Droga Twoje oka są zawsze tak subtelnie podkreślone, że nie sposób pomylić Twoich makijaży z żadną inną Wizażanką Masz swój styl, możesz używać kolorów a zawsze uzyskujesz piękny dziewczęcy efekt - naprawdę mi się podoba A usta to już w ogóle cudo - kolor, sposób nałożenia, efekt: jak u porcelanowej laleczki w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu
Maliniak, śliczna kobieta z Ciebie. Serio. A na cerę nie narzekaj, mojej nie widziałaś
Kochana
Nawet nie wiesz ile cienia nawaliłam dzisiaj na te oczyska, a tu dalej subtelnie na fotkach hihi, peszek...ale podkreśliłam dolną powiekę jak kazałaś

A na swoją nie narzekaj, bo nie widziałaś mnie dzisiaj rano, tu mam kilo tynku na twarzy a i tak widać co nieco
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując