Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-26, 11:01   #1205
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja też dziś sobie paznokcie machnęłam. Podróba czerwonego frencha wrzucanego przez Meeedzik
Tylko trochę zmodyfikowałam po swojemu
jak już dziewczyny pisały, fajna, nieco ostrzejsza wersja Medzikowego
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A teraz stół. Nie wiedziałam już z jakiej perspektywy robic te zdjęcia żeby oddać kolory i wygląd stroiku
No ale tak to się mniej więcej prezentuje. Stroik ma praktycznie długość stołu. Przez środek go poprowadziłam
No i zastawa
pięknie
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja dostałam od mojego sprzęcik, i miałam jeszcze sobie wybrać lakier, ale wybrałam szminkę, uwierzycie?
jestem z siebie dumna hehe
brawo Kochana ile masz nieużywanyc lakierów teraz?
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki
piękneeeeeeee , a ja dostaję lakiery bez okazji, za to na święta w tym roku bardzo skromnie, żadnych kosmetyków

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Zapach deszczu Pokaż wiadomość
Anula jakoś mi nie przypadł do gustu, mój TŻ mówi, że ten lakier ma kolor błotaAle na szczęście moja mama się zachwyciła i została wczoraj właścicielką tego inglota
ja mam ambiwalentne uczucia co do greige, raz mi się podoba, a czasem wygląda rzeczywiście jak błotko...nie mam żadnego takiego lakieru przez to...
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora