Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-10, 20:28   #875
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
xyolax zamowilam z Chantal. Jest do prostowania i ma na chronic przed puszeniem. Co prawda nie prostuje ale modeluje na okraglej szczotce i do tego tez jest przeznaczony. Zrobilam dzis z nim wlosy i musze powiedziec, ze po spacerze z psem fryzura sie niezle trzyma. Nie mam puchu na glowie mimo, ze deszczyk kropil.
Taki zamowilam: http://allegro.pl/prosalon-plyn-do-p...642047268.html

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

odrost jest trendi ja sie dzis w moim zakochalam. Poogladalam go dokladnie w naturalnym swietle i tak ladnie sie mienil na zloto wyglada na to, ze naturalnie jestem zlota-srednia-blondynka... juz nawet o tym nie pamietalam.
O, pierwsze słysze o takim wynalazku

Cytat:
Napisane przez zglowawchmurach Pokaż wiadomość
xyolax, tak, wiem. nie chcę ich znowu farbować. po prostu wściekam się, jak patrzę w lustro. ^^ głupia byłam. uczę się na błędach. nigdy nie potraktuję ich czarną paletą ani żadną inną farbą. jeśli już to zastosuję jakiś delikatny krem, ale to raczej w celu podkreślenia koloru, a nie zmiany.
Dobrze, dobrze Dokładnie, człowiek uczy się na błędach, jak ja sobie pomyślę na co skazane były moje włosy to jestem im wdzięczna, że jeszcze są na mojej głowie

Cytat:
Napisane przez Gajuta Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia moich odrostów
Wow! Od kiedy nie farbujesz?


Dziewczyny, co z Wami, gdzie zdjęcia?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora