Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - WIOSENNE BUTY :p
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 08:12   #20
OlZuMo
Zadomowienie
 
Avatar OlZuMo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Niemcy Hildesheim
Wiadomości: 1 265
Dot.: WIOSENNE BUTY :p

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
Makijaż super, w sam raz na wiosnę ! nie tylko do sukienek :P , a buty ostatnio widziałam, przykuły moją uwagę na wystawie jednak czy są wygodne? bo wyglądają na twardzioszki, może przez ten lakierek co nie ujmuje im piękna
Witamw chwili obecnej chodziłam w nich w sklepie i w domu (co by sie na ulicy nie połamać)sa bardzo dopasowane (co dla mnie jest plusem bo nie boję się że spadną)a i twarde tez za bardzo nie są (chyba właśnie to wrażenie lakierku )na pielgrzymkę się w nich nie wybieram ,ale test na spacerek z moją córą już nie długo wykonam hihihi także bede mogła coś więcej powiedziećWiem jedno my kobiety jesteśmy w stanie znieść wszystko byle ładnie wyglądaćI dziękuje za komentarz

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
łał, daje po oczach, lubię taki efekt!
i oddawaj buty!
Hehe no powiem ci że na żywo to niezły neon był Miło mi że sie podobaa buty co najwyżej mogę pożyczyć

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Świetny tęczowy makijaż Buty boskie
Dziękuje

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Super zabawny. Niemal psychodeliczny, ale wyjściowy
dziękuje

Edytowane przez OlZuMo
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:12
OlZuMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując