Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-03, 11:47   #155
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Pussynka witaj

Co do bloga Anwen, ciekawy, wiele pożytecznych informacji, jednak nie do końca dla mnie. Anwen używa wiele kosmetyków ze składami dla mnie zakazanymi. Mam też odmienne zdanie w kwestii parafiny, silikonu i SLS


Dziewczyny dzisiaj mam kilka pytań Jak Wasi mężczyźni dbają o siebie? Może poleciłybyście jakiś ciekawy kosmetyk
Moje Kochanie niestety używa minimum. Nie powiem dba o siebie, ale kremu do twarzy już nie używa. Na szczęście garstka kosmetyków jakie posiada są naturalne i nawet upomina się o zdrowe kosmetyki. Chciałabym jednak choć troszkę powiększyć jego kolekcję, może o jakiś krem?
co do bloga Anwen całkowicie się z tobą zgadzam -b.lubię go czytać ale przydał by się jakiś dla prawdziwych naturalnych włosomaniaczek

co do pielęgnacji dla faceta to mój przede wszystkim kocha łagodne mycie twarzy olejki myjące, mydełka etc, co kremów to nie stosuje w ogóle, za to bardzo polubił mieszanki różnych olei +macerat z marchwi, koenzym Q10 +zel Ha.
Jakiś czas temu kupiliśmy mu krem z phenome i w ogóle się nie polubili więc na razie jest jak wyżej.

No i włosy mój mąż b.dba o włosy uwielbia oleje zwłaszcza z Khadi i wcierki do włosów np z BU
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie

Edytowane przez 123sciri
Czas edycji: 2012-04-03 o 11:49
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora