Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 13:57   #2064
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41635210]Ja juz zwatpilam w to, co widze. Teraz to jakos bladoniebiesko mi wyglada. Na kazdym zdjeciu ten lakier inaczej wyglada. Tradycyjnie wiecej Fotoszopa fabryka nie dala . Zawsze sie zastanawiam, po co takie dziewczyny prowadza bloga. Lepiej, zeby kurs Fotoszopa prowadzily .

Z Chanel zobacz: Riva (niebieski), Coco Blue (niebieski) i Sky Line (fioletowy), Nouvelle Vague (fioletowy).
Z Chinek-Czikulinek zobacz Sea Spray.

Zreszta racjonalnie patrzac z Domestosowej Lejdi zadna specjalistka od makijazu. Szanse, ze zasunie tu jakas limitowanka, o ktorej nie wiemy sa raczej zerowe. Zaloze sie, ze to jest cos, co latwo mozna znalezc. Na Twoim miejscu poczlapalabym sie do SP. Bankowo cos znajdziesz .

edit: moze jeszcze French Riviera z L'oreal.
edit2: jeszcze My Pointe Exactly z OPI.


Wiecej juz nie wiem .[/QUOTE]

Chyba tak zrobię. Niesamowicie podoba mi się ten kolor (ale ten który ja widzę na swoim monitorze ).
I bardzo dziękuję za propozycje, wieczorem sobie wygoogluję . Podziwiam za wiedzę na temat kosmetyków , ja tego nie ogarniam.

mhm0808 dzięki za odpowiedź . Sprawdzę te kolorki wieczorkiem.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Może to lakier z zeszłorocznej kolekcji China Glaze elephant walk
Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ostatnio jedna blogerka podsumowała swoją kolekcję lakierów essie wraz z nazwami, o tu
i lakier który mi pasuje to who's the boss
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
U mnie ten lakier zdecydowanie bardziej niebiesko wygląda niż szaro, tak jak chanel riva właśnie gdzies czytalam ze niebieskie paznokcie w tym sezonie mają rządzić, więc celuj bardziej w błękity
Dzięki dziewczyny za propozycje .
Moniq dla mnie on też wygląda niebiesko, ale taki przygaszony jakby szarością.

Wieczorem posprawdzam wasze propozycje, bo komputer którego teraz używam strasznie muli .
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora