Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-17, 07:56   #4144
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Mnie też zależy na objętości, ale jeśli chodzi o 5in1, to nie tędy droga.
Bardzo ładnie mi dociąża włosy, wyglądają naprawdę świetnie, ale objętości objętości absolutnie nie dodaje (mnie nawet odejmuje). Dużo lepiej pod tym kątem sprawował się spray ochronny bambusowy z Alterny - polecam.
Mam odwrotnie Dużo objętości, zero dociążenia. Włosy wyglądają jak po każdym innym silikonowym produkcie, czyli lekki przesusz i sianko na końcach. Brakuje mi takiej mięsistości włosów - jeśli wiecie co mam na myśli. Na razie nie jestem zachwycona, ale ostateczny werdykt jeszcze nie zapadł.

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
update w temacie jadu z węża
to działa!!! dziś posmarowałam się dziś rano pierwszy raz i moje bruzdy nosowo -wargowe znikły bez śladu a line na czole są ledwie widoczne...to są jakieś czarty mary...oczywiście produkt działa tylko doraźnie...efekt trzyma się ok. 8 godzin...wystarczy tylko kropelka...już zamówiłam drugie opakowanie, mam ten
http://www.skinchemists.com/skincare..._store=default

i można znaleźć taniej...np. w amazonie

wypróbuję jeszcze jakieś inne...pewnie coś z azjatyckich syn-ake ...w każdym razie już wiem, że te kosmetyki zostaną ze mną na dłużej...
Miałam kilka próbek syn-ake - nie zauważyłam żadnego działania.


Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy obniżka 30% na różową lunę jest tylko online czy stacjonarnie też?
Ja kupiłam stacjonarnie
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora