Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 21:12   #1378
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Tak, tylko czy gąbką nie zetrę filtra? tzn czy on sie nie zacznie przyklejac do gąbki, jak tak będę przykładac? A mój filtr lubię, Antek XL, wchłania sie każda ilośc całkowicie. To podkłady właśnie uwidaczniają te cholerne włoski. Jestem zarosnięta jak Rumcajs . Tylko jak się nie pomaluję, to jestem tak niezdrowo blada.

Trochę filtra na pewno przyklei sie go gąbeczki, ale myślę, że to minimalna ilość. Może należałoby nakładać więcej filtra na buzię, wtedy nie tak łatwo go zetrzemy. Myślę, że aplikując puder miejsce przy miejscu, delikatnie, bez dociskania, nie zetrzemy filtra. Sama nieraz nakładam gąbeczką a nie pędzlem, bo efekt jest inny i jestem matowa cały dzień. Każdy sposób nakładania ma swoje zalety

W samym filtrze też jestem niezdrowo blada no i święcę sie przeokrutnie.

Co do włosków, to może Tobie tylko sie tak wydaje, ze jesteś zarośnięta (tylko nie pisz, ze jak Rumcajs, przecież on miała czarną brodę).
Po upudrowaniu przejedź delikatnie pędzlem po twarzy, byle nie pod włos tylko tak żeby je przygłaskać. Takie rozwichrzone we wszystkie strony na pewno będą bardziej widocznie Z podkładem też chyba trzeba zrobić to samo. Wydaje mi się, ze podkład powinien przyklejać meszek a nie go uwidaczniać, ale mogę się mylić bo nie używam.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując