Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-10, 10:31   #2535
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do olejku to właśnie myślę tak jak Tulipanna, bo ona używa najpierw tego olejku a potem jeszcze innych zmywających preparatów do twarzy, bo sam olejek to samobójstwo dla twarzy!!!

co do filtra cleanance.. hmmm czytałam że dziewczyny są z niego niezadowolone.. całe szczęście ja kiedy wybierałam między włąśnie cleanance a normalną emulsją i nie mogłam się zdecydowac, to okazało się ze w aptekach nie mają tego pierwszego więc nabyłam zwykłą emulsję spf50 i jestem bardzo zadowolona tylko brakuje mi systematyczności w jej stosowaniu..

co do wyciskania to tak jak mówicie czasem przyda się buzi małe uwolnienie od tych wszystkich syfów, ale główną naszą zasadą powinno być nieczepianie się tych niewidocznych, które po naszej akcji zaraz stają się mega widoczne. Ja mam aktualnie na czole dwa czerwone ślady po wielkich gotowcach, ale nie mogłam ich juz dłuzej trzymać na buzi, a jak ruszyłóam to aż wyskoczyły na lustro i musiałam je potem myć... teraz zaaplikowałam na to wodę utlenioną w żelu i mam nadzieje że na utrzejszą randkę już mi zniknie zaczerwienienie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora