Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***jak kupić dobry wózek***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-23, 16:00   #10
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez SzAnGaLa Pokaż wiadomość
hej layla ja przy pierwszym dziecku miałam Quinny Buzz 3, http://allegro.pl/item1082756523_woz...k_gratisy.html , cena wydaje się trochę zaporowa jak sie przejrzy zestawy 3 w 1. jest 3 kołowy, sprawdzał sie bardzo dobrze, siedzenie kubełkowe, mozliwość posadzenie przodem jak i tyłem do kierunky jazdy.fotelika maxi cosi nie musze polecać wózek ogolnie super sie sprawuje w miescie, w rownym terenie.lekko się prowadził,bardzo skrętny idobrze podbija. teraz ze względu na trudniejsze warunki w terenie zdecyduje na na taki w miare możliwości http://allegro.pl/item1083940275_woz...tyle_line.html
super, dzięki za linki - bardzo ładne te wózki, tylko właśnie się zastanawiam, czy trójkołowy, to rzeczywiście dobre rozwiązanie na nierówny teren i kamyki .. ten drugi mimo, że 3-kołowy, ma podwójne kółko, chyba stabilniejszy.
Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wozek 3 kolowy jest dobry na rowne tereny,na tereny wyboiste,kamyki czy tez pod gorke nie jest zbyt wygodny poniewaz tracisz nad nim kontrole,wozek powinien byc w miare lekki,ja mam opcje 3 w 1 i jestem bardzo zadowolona,mam gondolke i dla noworodka jest bardzo dobra bo jest mu wygodnie,foteli wiadomo na krotkie wypady no i pozniej spacerowka
zycze powodzonka w poszukiwaniach
dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez mini 12 Pokaż wiadomość
witam a ja mam wózek zamówiony bolder z implastu 4 jest drogi ale bardzo fajny ma bardzo fajne amortyzatory wiec na dziurach dziecko nie odczuje i ma jeszcze bardzo duża gondolke
czyli model bolder - marka implast? ja to się w ogóle jeszcze w tym nie orientuję, myślałam, że są wózki hity powinno być takie kwc dla dzieci z wózkami, butelkami etc.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując