Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 19:30   #1312
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Chloe nie ma tu za duża zwolenniczek, ale ja klasyczną lubię Wg mnie taki nienachalnie elegancki zapach dla młodej dziewczyny
Nuty Diora mi się podobają na fragrze, ale czytam własnie, że krótkotrwały, bleh

A to?
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Bu...ack-32566.html
Ja uwielbiam klasyczną Chloe Zieloną też mam, ale takiej miłości już między nami nie ma

A to nowe Body ma super opinię na nezdeluxe, muszę obwąchać

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Miska, boskie buty

Czemu takie drogie?!


O, poszukam



Strasznie mi włosy wypadają Dziś jak zobaczyłam, ile mi zostało po myciu, to zdecydowałam się otworzyć lokson 5% Używał ktoś?
W ulotce straszą śmiercią i kalectwem, więc mam mieszane uczucia, ale co mi zależy... Nie chcę być łysa
Mi wczoraj podczas mycia wypadło tak dużo włosów, że mało co się nie popłakałam
Zaczęłam stosować ampułki Artego, TŻ swoje skończył i mówi, że przestały mu lecieć włosy, ale na mezoterapię cieszy się bardzo, liczy, że mu włosy odrosną na zakolach

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Biotebal na Ciebie nie działa? Mi pomógł po ostatniej masakrze podekoloryzacyjnej
Mi Biotebal kompletnie nie pomógł, ale Biotebal ma w składzie witaminę B7, więc wydaje mi się, że pomoże osobom, które mają jej brak? Nie wiem...

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-09-18 o 19:27
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora