Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samodzielne robienie pazurków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-30, 01:06   #3
surrrykatka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kolonia surykatek w Namibii
Wiadomości: 422
Dot.: Samodzielne robienie pazurków

Cytat:
Napisane przez sweet205 Pokaż wiadomość
Jestes pewna,ze dasz rade sama z zelem ? Jesli bylabym poczatkujaca wybralabym hybryde. Fakt...nie mozna zalac skorek,bo pozniej bedzie odchodzila ta hybryda,ale żelem tez nie mozna ich zalac.
Co do zestawu do robienia paznokci to sa rozne,zalezy jaka kwote chcesz na to przeznaczyc . Co do samego ,,robienia paznokci'' to online sie nie da wytlumaczyc.
Jestem po kursie stylizacji paznokci,jesli masz jeszcze jakies pytania,pisz na PW.
Hybrydy nigdy nie mialam, zel kilka razy, no i akryl (ale jego nie chce). Mialam zel na tipsie - jak robila mi go kosmetyczna nie wydawalo sie trudne... Wzielabym taki zestaw z tym paluchem do cwiczen
Problemem jest to ze mam: 1. Tlusta plytke paznokcia 2. Rozdwajajace sie paznokcie. Zele utrzymuja mi sie okolo 2-2 i pol tygodnia. Chetnie nosilabym naturalne, ale...jezeli wieczorem maluje a rano paznokiec mi sie rozdwaja i odchodzi razem z lakierem to mam dosc. I nie jest to wina braku witamin bo mialam badania krwi na wszystkie mozliwe mikroelementy. Cynk, magnez, witaminy. W normie. Jem zdrowo, uzupelniam witaminerem. Slabe od urodzenia te pazury.
A co do jakosci - chcialabym takie, zeby sie ladnie trzymaly bo sama lampa ma byc ponoc 36W i juz
surrrykatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując