Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 09:45   #2356
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
proszę ostatnie i pierwsze zdjęcie jest aktualne, inne nie aż tak bardzo ale twarz widac
Generalnie zdjęcia dużo nie wniosły do mojej oceny, bo nie wydaje mi się aby był to Twój naturalny kolor włosów, brwi Bo tutaj są one ewidentnie ciemniejsze, wina zdjęć?. A więc nadal obstawiam typ mieszany lato-wiosna.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
plamki na teczowce sa jasne-zolte.

żadnych refleksów, włosy w jednym ciemno brazowym odcieniu

Wygląda na to, że jesteś typem mieszanym jesień-zima.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Iza995 Pokaż wiadomość
To teraz ja.Opisze Wam swoja urode.Otoz mam wlosy w kolorze ciemnego bladu,wpadajcego w sredni braz,oczy koloru oliwkowego,cera jasna ale ma cieply odcien z piegami.czy mozecie mi pomoc wybrac dla siebie najlepsze kolory?Dodam ze opalam sie na jasny braz
Wyglądasz na Panią Wiosnę. Kolory: kość słoniowa, jasny beż, jasna zieleń, żółć żonkila, złocisty, morelowy. Jeśli czerwień to odcień koralu, oranż. Z błękitów jedynie turkus.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhsfstssjofxfda Pokaż wiadomość
Tutaj moje zdjecie http://nasza-klasa.pl/profile/2946050

prosze o pomoc w okresleniu mojego typu urody
Opisz swój wygląd tak jak inne koleżanki powyżej.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez KucykPonyXD Pokaż wiadomość
A czy ktoś mógłby pomóc i mi i określić moj typ kolorystyczny? Bardzo bym prosiła
Więc tak:
1. Opalam się szybko, twarz najpierw na czerwono potem przechodzi w złoto-brązowy, ale nie do końca, raczej taki brzoskwiniowy, reszta ciała od razu na brzoskwiniowo
2. Oczy mam zielone z ciemniejszą obwódką, w środku jakby żółte. Jeszcze nie dawno miałam szaro-niebieskie, ale kolor się zmienił. Oprawa jasna.
3. Piegów brak
4. Cera porcelanowa/brzoskwiniowa, rumienie się mocno i raczej na czerwono
5. Usta o odcieniu koralowym, ale nie bardzo ciemne, raczej takie średnie
7. najlepiej się czuję w kolorach ziemi
A kolor włosów?

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez nika954 Pokaż wiadomość
To ja też zapytam

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się raczej na różowo a odcień jest chyba ciepły ;]

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy mam szaro - niebieskie bez żadnych plamek, mam czarne gęste brwi i długie czarne rzęsy

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Kolor cery wpada chyba w róż a jak się rumienię to też na różowy ;p

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond ze słotymi refleksami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Myślę że jakoś brzoskwinia, koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W czerwonym, zilonym, czarnym, niebieskim


Z góry dzięki za odpowiedź
Wyglądasz na typ mieszany lato-wiosna
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora