Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-27, 18:01   #3373
Niki__13
Przyczajenie
 
Avatar Niki__13
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Szamotuły
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie
Bardzo chciałabym poprosić Was o pomoc. Nie mam pojęcia jaki mam typ urody, a każdy mówi mi coś innego, także w końcu całkowicie zgłupiałam.
Na dodatek nie wiem jaki mam kolor cery, a we wszystkich testach na temat typu urody o to pytają. Z góry dziękuję Wam za pomoc.

1. Opalam się szybko na ciepły brązowo-żółty kolor.

2. Oczy mam brązowo-piwne, mama stwierdziła, że są w kolorze ciemnego piwa, mają żółte plamki i czarną obwódkę. Brwi i rzęsy są ciemne, długie i dość gęste, ładniej wyglądają podkreślone brązową kredką niż czarną.

3. Na twarzy nie mam piegów, a gdzie indziej są one wyraźnie brązowe, raczej ciepłe takie czekoladowe troche.

4. Cera - z określeniem tego mam problem.

5. Włosy brązowe, co do przebłysków to raz złotawe, a raz lekko srebrne, zależy od światła. W dzieciństwie był jaśniejsze, trochę blond.

6. Usta raczej ciemne.

7. Nie jestem pewna... Na pewno nie czuję się w żółtym, szarym, różowym, błękicie i innych pastelowych kolorach,

Dołączam zdjęcie trochę stare bo sprzed 1,5 roku i trochę się zmieniłam, ale to ostatnie zdjęcie, na którym nie jestem farbowana, więc myślę, że bardziej się przyda niż jakbym wstawiła nowsze.
Niki__13 jest offline Zgłoś do moderatora