Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-26, 11:30   #3600
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mogę prosić o Pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się bardzo ciężko. Raczej na złotawo-brązowawy kolor


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam ciemne brwi i rzęsy. Oczy brązowe. Jedno jaśniejsze od drugiego. Jaśniejsze ma ciemną obwódkę. Ciemne jest praktycznie jednolite - ciemno brązowe.



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Bardziej pod żółć dlatego denerwują mnie wszelkie podkłady bo mają zazwyczaj różowy pigment Ponadto jestem osobą nie opalającą się i filtromaniaczką dlatego jestem blada


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brązowy. Łatwo płowieje na słońcu choć jest ciemny aczkolwiek nie za bardzo.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różnie, trudno określić choć do beżów nie należy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w czerni, brązach -raczej jasnych, purpurze. Źle wyglądam w jasno-niebieskim i różu.

Z góry dziękuję
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora