Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-08, 13:17   #4592
waterfall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 209
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Bez filtra opalam się na różowo, ale używając faktorów moja cera nabiera brzoskwiniowego, zdrowego odcienia.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Ciemne, zielonobrązowe - na zewnątrz zielony, bliżej źrenicy brązowy, ciepły odcień, występuje czarna obwódka; gęste, ciemne rzęsy i brwi

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują, tylko pieprzyki, ewentualnie parę piegów na nosie latem, niestety trudno stwierdzić mi ich odcień.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Rumienię się na różowo, zimą jestem dość blada, ale wydaje mi się, że skóra ma raczej ciepły odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


Naturalny kolor włosów - ciemny brąz, w dzieciństwie, do ok. 3 roku życia byłam blondynką.
Raczej cieplejszy odcień koloru, ale włosy są dość ciemne, więc trudno to stwierdzić.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?


Różowe usta o ciemnym kolorze, raczej różowy/ koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w ciepłych kolorach, intensywniejszych jak zieleń, ciepły i ciemny róż, czerwień. Nie przepadam za jasnymi pastelami modnymi w przyszłym sezonie jak błękit czy róż, ale nie powiedziałabym, że źle w nich wyglądam, po prostu to nie mój gust.

Pomożecie? Nigdy nie wiedziałam, jakim typem urody jestem, a bardzo chciałam Załączam dwa zdjęcia z wakacji i jedno z czerwca, przed wakacyjnym opalaniem Jeśli są złe, mogę wrzucić jakieś inne. Z góry dzięki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deux.jpg (185,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130212%25281%2529.jpg (931,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (33,4 KB, 16 załadowań)

Edytowane przez waterfall
Czas edycji: 2012-02-08 o 13:25
waterfall jest offline Zgłoś do moderatora