Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-27, 08:38   #76
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Ja też bardzo bym prosiła Dziewczynki

1. Opalam się szybko. Na czerwono w większości, na różowo tylko połśadki i piersi Odcień opalenizny jest ciepły, brązowo-złotawy.

2 Kolor oczu, i tu mam problem Zależy od dnia, ale przyjmijmy że od szarości przez niebieski po zieleń, z przewaga niebiesko-szarego ale zamotałam Mam malutkie plami wokół tęczówki , takie złotawo-rude, ale są prawie niewidoczne.
Oprawa oczu- hym..jestem szatynką, farbuję się na brąz, brwi mam bardziej ciemne niż jasne, rzęsy ciemne.

3. Nie mam piegów.

4. Moja skóra ma odcień brzoskwiniowy w lecie, a jaśniejszy-chłodny w zimie. Nie rumienię się

5. Jestem szatynką z odcieniami jaśniejszego brązu.
"Moje włosy nie są ani mysie ani popielate."

6. Usta- różowawe ale nie bardzo jasne, czasem przechodzą w delikatną czerwień

7. Dobrze czuję się w czerwieni, żywej zieleni, czerni, żółci, ciemnym fiolecie, w szarym, w brazowym, turkusie.
Źle- w bieli, w pomarańczu, granacie, zgnitej zieleni, różu( we wszystkich odcieniach się nie lubię )


Bardzo proszę o odpowiedź


Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

La Monica - zły opis nic nie moge z niego wywnioskować że sie tak wyraże "Moje włosy nie są ani mysie ani popielate." - mysi i popiel to to samo. włosy moga miec złote, mysie/popielate, kasztanowe, rude, granatowe refleksy.
To napisałam w pkt 5 że jestem szatynką z jasnymi odcieniami brązu A to że napisałam że 'nie są ani mysie ani popielate' - chodziło m o to że takie NIE SĄ, nie były i nie bedą . Chciałam to zaznaczyć. Są brązowe z jasnymi odcieniami brązu, powtarzam


Baardzo proszę o określenie mojego typu Raz jeszcze
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora