Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki opalające, wspomagające opalanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-13, 09:40   #27
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: "słoneczne" tabletki

Ja używam Solarin Extra, dopiero zaczęłam, oto co podaje producent:
"SOLARIN EXTRA to dieteyczny środek spożywczy uzupełniający dietę w witaminy dla soób dorosłych.
Środek ten zmniejsza wrazliwość skóry na światło słoneczne, zmniejszający ryzyko oparzeń i uczuleń na słońce.
SOLARIN EXTRA jest produktem zawierającym kompleks witamin działających ochronnie na skórę, nadającym jej zdrowy, opalony wygląd bez koniecznej nadmiernej ekspozycji n aświatło słoneczne czy długiego pobytu w solarium.
Naturalny Beta-karoten przyczynia się do nadania skórze koloru w odcieniu brązu. Witaminy C, E, niacyna (PP), kwas foliowy- odgrywają wazną rolę w metabolixmie skory.
SOLARIN EXTRA mozna przyjmowac cały rok. Jest to szczególnie polecane w okresie znacznej ekspozycji na słońce- opalanie w lecie i w zimie."
Swoje spostrzeżenia uzupełnię kiedyś w przyszłości bo sama zazywam dopiero kilkanascie dni. Jakiś miesiąc/dwa temu zazywałam inne tabletki o podobym dzialaniu, w długi majowy weekend, gdy pogoda była piękna, opalałam się i zauwazyłam, ze skóra tylko chwile była zaczerwieniona a później zbrązowiala, odcień był ciemniejszy niż zazwyczaj. Zawsze trudno się opalałam, mam raczej bladą skóre, miałam często problem z lekkimi poparzeniami. Wydaje mi się, ze to działa Ale z wybuchami entuzjazmu na razie się wstrzymuję.
W archiwum conieco było na ten temat, radzę poszuać, chociaz to niełatwe
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując