Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-19, 18:03   #3798
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
SceneQueene mam pytanie do Ciebie jak zwykle
Zrobiłam jeszcze jedno rozjaśnianie , tym razem Lorealem Eclair, w efekcie mam takie włosy https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1390044102 W sumie mi się podobają ale docelowo chciałabym je farbować sklepową Londą 12/9 perłowy blond. No i pytanie - czy na moje kudły jak położę tą farbę to: nie wyjdzie mi zieleń? i najważniejsze - czy ich nie przyciemni , jak to zrobił kiedyś gołebi popiel? i jeszcze myślę czy nie położyć przy głowie z oryginalnym oxy 9% a dół z 6% ? ale tu znowu boję się że z 6 ten dół mi się przyciemni Aaaaai zamówiłam też doczepiane w końcu nie mam ich jeszcze ale wiem że średni blond jest bardzo jasny i zastanawiam się czy będę je mogła pofarbować też tą londą? bo pisza na stronie żeby nie używac farb z amoniakiem
JAAAAAAAAKIE PIĘKNE!
Przepięknie Ci w nich, zakochałam się. Bardzo, bardzo.
(5 minut się uspokaja)
Po nałożeniu perły nie powinna wyjść Ci zieleń. Przyciemnienie absolutnie wykluczone. Jednak co do wody, wzięłabym dziewiątkę na pierwszy raz.
Wzięłaś włoski z doczpiane.pl? Jeśli tak- możesz je farbować dowolną farbą, moje już różne na sobie miały i nic się nie działo z nimi tylko po farbowaniu lekki puszek na końcach do pierwszego mycia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując