Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 11:35   #2438
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Opium, no to ciekawam co na madarę powiesz ten ciemniejszy kolor jest faktycznie ciemniejszy, ale nie ma nic różowości... z kolei jaśniejszy niby różowy, ale nie robi świnki na twarzy, więc możliwe, że będzie mimo wszystko pasował

a ja byłam w dm... i kupiłam:
- mini masło do ciała alverde honigmelone (melon miodowy) - pachnie tak, jak się nazywa i daje fajny efekt na skórze... chyba się polubimy i będę musiała kupić większe opakowanie
- szampon sensitive z alverde - do testów... chociaż składowo zapowiada się ok...
- oraz znany i lubiany krem pod prysznic z papayą!!! myślałam, że był wycofywany, ale najwyraźniej z okazji lata znów się pojawił na półkach!
- aha, jeszcze zgrzeszyłam i kupiłam coś, czego nie potrzebowałam: szminkę z ostatniej limitowanki alverde, taką karmelkową... była za zaledwie 1,45 eur, bo już im się wszystko pokończyło. no grzech było nie wziąć...

prócz tego w aptece dostałam próbki hauschki. chciałam kupić, ale pani wygrzebała coś z zaplecza i może widząc mój brzuch po prostu mi dała je tak o... mam próbkę jakiegoś balsamu do ciała, kremu do rąk, pod oczy i... uwaga! 3 x próbki revitalmaske!

no to się pochwaliłam...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora