Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-22, 21:08   #727
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
1. Po pierwszym użyciu mogę powiedzieć jedynie tyle, że ma przyjemną żelową konsystencję, nienachalny zapach, szybko się wchłania i nie uczula.Sama jestem ciekawa jego działania. Co do ceny faktycznie jest zaporowa, ale mi udało się zgarnąć zestaw miniatur i gratisy za dogodną kwotę. Akurat na przetestowanie.
2. Diamentową miałam. Faktycznie jest świetna. Ładnie nawilża, ujędrnia cerę, wygładza. Buźka jest mięciutka jeszcze przez kilka dni po zabiegu. Nie bez znaczenia jest też rola serum nakładanego pod maskę. Ja zakochałam się w duecie flavo C plus maska algowa. Po dobrych doświadczeniach z Bielendą, skusiłam się na kolejne maski. Okaże się, czy zauważę pomiędzy nimi jakieś szczególne różnice. Jak co, to oczywiście dam znać.
janakładam pod algi serum flavo c lub żel hialuronowy, olejek różany albo avene cicalfate lub olejek clarins blue orchidea

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Widzę że mamy tą samą nowość Czytałam wiele fajnych opinii na jego temat, więc oby nam się kremik spisał
ten krem z isany jest spoko i tani jak barszcz pachnie jak budyń waniliowy
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora