Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-18, 19:30   #3185
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez _Avnel Pokaż wiadomość
Jeśli w podkładzie mineralnym mam filtr SPF, to pod wieczór będzie on w podobnym stopniu chronił skórę jak zaraz po nałożeniu czy nie? W ciągu dnia unikam niepotrzebnego dotykania twarzy, więc pod koniec dnia podkład mam nadal na twarzy, nie zaobserwowałam nigdy żeby się ścierał/schodził. Nie chodzę umalowana na siłownię, więc wszelkie spływanie podkładu z twarzy też mi nie grozi Mam na myśli stan filtru po zwykłym, nieintensywnym dniu.
Mam to samo pytanie. Dzisiaj z rana przed pracą nałożyłam filtr 50+, normalnie jak zwykły krem do twarzy, na to troche podkładu i pudru ryżowego. W ciągu dnia matowiłam sie bibułkami z Inglota. Pi pracy musiałam isc na miasto coś pozałatwiać, a słońce było spore i dość mocne. Nawet opaliłam ciut dekolt. Jak w tym przypadku jest z ochroną twarzy? ja w żadnym wypadku nie mogę opalać twarzy.

Oprócz mojego kremu Ducray (którego podobno nie destabilizują podkłady i kolorowe kosmetyki) zamierzam w czerwcu kupić Revlon Nearly Naked, który ma filtr 20, więc może to wzmocni? Moja skóra musi być bardzo chroniona, bo nie dość, że naczyniowa, noc czerwony to jeszcze trądzikowa i wrażliwa.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora