Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 19:42   #2994
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
No więc ja uwielbiam HA, aktualnie używam odżywczego żelu hialuronowego, jak mi się skończy kupię ten 2%.

Na razie serum z kwasem nie używam, poczekam aż słoneczko bardziej się schowa. Ale uwielbiałam go i ten zapach Z pewnością przyśpiesza gojenie i zmniejsza blizny, no i przede wszystkim dba o czystość porów więc można liczyć na mniej niespodzianek.
Teraz mam zestaw olejków na blizny, o dziwo mnie nie zapycha (swoją drogą ostatnio dochodzę do przykrych wniosków, że tylko delikatne, naturalne mieszanki mi nie szkodzą, kupne kremy mi nie służą) bardzo fajnie przyspiesza gojenie, ale w między czasie zrobiłam sobie parę masakr (?) i nie mogę zauważyć spektakularnych efektów, ale... na pewno kupię ponownie jak mi się skończy. Polecam także olejową formę wit. C. Używam co drugi dzień pod filtry, super sprawa, ale wolałaby większe stężenie, to z zestawu 10% jest odrobinę za słabe, kiedy sama sobie mieszałam, dawałam nawet ponad 15% i wtedy było widać zmiany z dnia na dzień.
Do tego jakiś fajny hydrolat np. oczarowy (ale te, po wczorajszej dyskusji na NP kupowałabym z EcoSPA).
Do oczyszczania OCM a jesienią dołożę tonik z kwasem salicylowym i heja, liczę na spokój z cerą.
No ja zdecydowalam ze kupuje zel hialuronowy ale 1% i serum Lemon. Na jesien zamawiam tonik
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując