Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-14, 17:09   #571
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tez licze, ze Agnieska da glos w tej sparwie. Choc wiem, ze unika jak ognia publicznych ocen kosmetykow.
Bo moja gęba się przetłuszcza (dobra, przyznam się wam - od miesiąca przedstudniówkowo wykańczam Aknenormin, niezdrowo jak cholera, ale przynajmniej gęba nie zalewa się sebum po pół h rozpuszczając od razu podkład), mam blizny, a na dodatek rano nie mam czasu na mazanie się dodatkowymi pudrami
Narazie wstępnie, bo wciąż gruntowanie nie testowałam (dacie wiarę, że sypkich pryzm użyłam dopiero trzy razy? ) - w pudełeczku widać złote drobinki, na gębie trudno powiedzieć bo wcześniej nałożyłam sypkie pryzmy i sobie o nim przypomniałam, ale daję słowo, przetestuję jutro rano na samym fixatorze artdeco Trudno mi mówić o neutralizacji czerwieni, bo moje podkłady raczej do transparentnych nie należą. A może użyję go w ramach rozświetlenia całościowego na studniówkę, zamiast pryzm?
I tak naprawdę niczego nowego nie wiecie ) ale aż się boję wklejać aktualizację kolorówki, bo od Contax znów usłyszę o ogromnych zapasach kosmetyków
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując