Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 10:04   #530
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja tak samo po kilku dniach opaleznizna przyjmuje właśnie taki brzoskwiniowy złoty kolorek
te castingi chyba mocno wysuszają Agatka chyba nim robiła?
ale masz boski kolorek na tych zdjęciach, ja tam ocieplenia nie widzę

a pytałaś o londę 18, po tych 3 tyg trochę żółkła..ale co 3 tyg w sumie już robilam znowu odrost wiec tragedii nie bylo
wychodziła mi jak na pudełku-nawet foto kiedyś cyknęłam dla porównania no i z farbowania na farbowanie jaśniejsze, z tego co pamiętam potem znowu było mi za jasno i walnęłam Loreal Baikal (2 fotka) dla ocieplenia i przyciemnienia kurcze..napaliłam się na ten jaśniejszy kolor




ale fajnaaaa
ja bym brała też 140


z miss sporty jest fajna 'read my lips'

ee tam ja już kiedyś robiłam Castingami i wcale mi mocno nie wysuszały włosków a wrecz przeciwnie chyba miałam je właśnie w lepszej kondycji niż mam teraz noo ta londa 18 swietnie wychodzi taki odcien lubie i jak porównałaś przy włosach to taki sam odcień po Baikalu juz mniej mi sie kolorek podoba - bardziej ci ten chłodny pasuje

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja już po treningu. OMG, myślałam, że się zasapię. Ale się nie poddałam, i robiłam wszystko. A jak się cieszyłam, jak dotrwałam do końca Ale nogi mam jak z waty, i czuję wszystkie mięśnie, nawet te, o których nie miałam pojęcia

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------


U mnie też wychodziła srebrzyście. Ale to tylko zaraz po malowaniu. Z czasem się zmywał, i miałam taki ładny perłowy kolor.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Dziewczyny a jakich filtrów używacie do twarzy? Macie jakieś swoje ulubione, co nie bielą i nie przetłuszczają twarzy?
noo dopiero jutro zobaczysz jakie będą zakwasy- początki najgorsze ale potem z górki

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć
Moje wlosy po farbowaniu Londą 12/9
przepraszam za nielad na glowie, ale dopiero co wstalam i korzystam z tego ze jest dobre swiatlo jeszcze
ale chłodno i srebrzyście
też nie spodziewałam się że ta londa aż tak ochładza


lece do pracki
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora