Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-14, 23:16   #3155
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
MCROMANCE ja nadal nie kumam o co chodzi może już późno i kontakt mam słaby z rzeczywistością ...

Z suplementów właśnie przed chwilą zamówiłam vitapil, nie brałam nigdy więc przetestuje a włosy mi trochę ostatnio wypadają, pewnie to jesień po prostu bo diety nie zmieniłam, pielęgnacji też.
Albo ja nie potrafię wytłumaczyć o co mi chodzi

To może tak:
najdalszy koniec paznokcia przy opuszku mam pofalowany, załamany i bardzo zgrubiały, bo nierówno narastał. W środku jest część jak już zaczęłam brać Biotebal miesiąc temu i paznokieć zaczął się wyrównywać powoli (dlatego jest tak masakrycznie pofalowany tam), a najbliżej części przy skórkach jest już znowu ładny i gładki, bo Biotebal chyba wyrównał niedobory tego, co brakowało i paznokieć rośnie normalnie. Przynajmniej na razie.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
j lykam Revalid na zmiane z Vitapilem bo postanowilam zjesc wszystkei resztki tabletek na wlosy jakie zmagazynowalam i znalazlam w trakcie przeprowadzki. Dopiero potem kupie Solgar
Odnośnie suplementów, brałam Vitapil i pomógł mi na paznokcie, ale na włosy nic - jak leciały tak leciały. Miałam też skrzyp w tablektach ze Skrzypovity, nic mi nie zrobił ani z paznokciami, ani z włosami. To samo z Belissą na paznokcie i włosy.
Dopiero Silica u mnie zadziałała i na paznokcie i na włosy, ale na to ostatnie wypadanie i problem z kciukami nie dała rady.
Dlatego dermatolog zaleciła mi ten najsilniejszy Biotebal (5 mg). Jak na razie zadziałał na paznokcie, a na włosy jeszcze nie bardzo.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora