Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-26, 10:12   #656
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy komukolwiek mleczko jedwabne do włosów pomogło?

Ja właśnie wykańczam opakowanie i raczej więcej nie zamówię - używałam rozcieńczone z hydrolatem różanym i dodatkiem gliceryny i przynajmniej ułatwiało mi rano rozczesanie włosów, bez szarpania (mam kręcone) ale to raczej mało jak na tą cenę.

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
dla mnie tez tragedia wlosy mam po nim jak szczecina, mija jak umyje glowe!
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Ja tez juz koncze opakowanie - i niestety rowniez nie zauwazylam wiekszych efektow. Tak jak piszesz- jak na te cene to troche malo. Nie zamowie raczej wiecej
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Dla mnie też nic specjalnego. Efekt prawie żaden. Lepsze efekty zauważałam po serum robionym z kreatyny i jedwabiu z mazideł, a kosztowało grosze.

dla mnie do włosów też baaardzo średnie, efekt żaden, jakieś matowe i plączące się - zdecydowanie lepszy jest psikacz z keratyną z mazideł

natomiast ...

- to mleczko jest super jako spray nawilżający do skóry szybko się wchłania i fajnie nawilża, i nawet daje glow ( ociupinka błyszczących drobinek z jedwabiu daje się nawet zauważyć w słońcu )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora